درباره ما

درباره مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الیاس فرخ

من الیاس فرخ ،متولد سال 1365 در شهر تاریخی نیشابور ،پایتخت شعر و ادب ایران هستم، از دوران کودکی بسیار عاشق اینترنت و فضای کسب و کاری آن بودم 

شروع راه من

به دلیل شغل پدرم تا قبل از دانشگاه در مشهد زندگی می کردم. سال دوم دبیرستان رشته کامپیوتر در هنرستان شهید کاظمیان مشهد را انتخاب کردم و این نقطه آغاز من در علوم کامپیوتر بود.در سال 1384 در رشته اینترنت و شبکه در دانشگاه دولتی گرگان قبول شدم.

پایان دانشگاه

پس از پایان دانشگاه و خدمت تقریبا مقدس سربازی مدرک CCNA شرکت سیسکو را دریافت کردم. در این دوره چندین کار مختلف با دنیای متفاوت را تجربه کردم .کارهایی همچون مدیر فنی بخش سخت افزار یک شرکت کامپیوتری ، نصب سیستم های هوشمند خانگی (BMS) ، تاسیس شرکت نصب دوربین مداربسته ، اجرای پروژه های برق ساختمان ،اجرای شبکه های وایرلس و …

سال 1391

در 1391 به توصیه یکی از اساتید دانشگاه، جهت تجربه جدید به تهران مهاجرت کردم. پس از آزمون استخدامی اولیه، به عنوان مدیر پشتیبانی شبکه در شرکت فناوری اطلاعات مهرگان پارسه استخدام شدم. بعد از پیان قرارداد، به عنوان مدیر IT در شرکت تشریفات کمیل ایرانیان، که پیمانکار نهاد ریاست جمهوری برای امور تشریفات سیاسی بود مشغول شدم.

سال 1396

در سال 1396 به عنوان مدیر عامل شرکت پارس سفیر ویرا موفق شدم با شرکت هواپیمایی اکسیژن انگلستان قرارداد همکاری امضا کنم و به عنوان پارتنر این شرکت شروع به ارائه جت های خصوصی در ایران کردیم. که البته به دلیل تحریم های ایالات متحده آمریکا این همکاری ناتمام ماند .

سال 1397

در سال 1397 به عنوان مدیر توسعه بازار گروه صنعتی رانو قبول مسئولیت کردم. با تعیین استراتژی مناسب توسعه بازار موفق شدم یک محصول کاملا جدید و ناشناخته در بازار را به فروش قابل قبولی در سطح کشور و حتی صادرات به کشور‌های همسایه، برسانم. در آذر ماه همان سال به عنوان کارافرین جوان موفق به برنامه پایش شبکه اول سیما دعوت شدم.

0
سال سابقه کاری
0
مشاوره موفق
0
پروژه موفق

سال 1398 در شبکه 1 تلویزیون

برنامه پایش شبکه یک ، بخش جوان موفق

سال 1400

در سال 1400 به عنوان مدیر سوشال مدیا استارتاپ تک تاک تیوی قبول مسئولیت کردم.تک تاک تیوی یک شبکه اجتماعی ایرانی و پلتفرم اشتراک گذاری ویدئو است که با کمک یک تیم 40 نفره از فریلنسر های ایرانی و اروپایی به سرپرستی جناب مهندس ایثار علیزاده برنامه نویسی شده است.

درخواست مشاوره

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.